Beata Walczak 693-444-455

Nowości na 2023 rok – maleństwa pastelowe i kolorowe na Targach Cersaie w Bolonii cz. 1

Małymi kroczkami, nieśmiało, gdzieś z boku, delikatnie, ale stanowczo pokazują się one – kolory ceglane, beżowe, białe i pastelowe.

Inspiracje z targów w Bolonii przedstawimy w kilku wpisach. Materiałów i wzorów jest bardzo dużo, więc chcemy przedstawić Wam każdy temat i zdjęcia oddzielnie.

Podróż po targach Cersaie w Bolonii, zacznijmy od małych płytek np. EQUIPE czy CEVICA, które dają ogromne pole do popisu przy realizacji projektu i wykończenia wnętrz.

Wiele wzorów pozytywnie nas zaskoczyło i mocno zainspirowało. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy Wam to, co najbardziej nam się spodobało.

Wykorzystanie tych pięknych płytek jest dużym wyzwaniem. Zwracają one na siebie uwagę i wymagają bardzo dokładnej ręki wykonawcy, który zapewni im perfekcyjne ułożenie i fugowanie.

Możliwości ułożenia oraz wykorzystania, nie tylko na ścianach, jest bardzo wiele. Najważniejsze, aby płytki te użyć w projekcie w spójności z całością, a to często nie jest takie oczywiste i łatwe. Spójność ta często pokazuje, iż miejsce ułożenia małych płytek jest oderwane od całości, ale gdy zapoznamy się szczegółowo z projektem czy wykończonym przez naszą firmę wnętrzem domu lub mieszkania, od razu odnosimy wrażenie, że ta pozornie oderwana od całości część jest niezbędna, aby stworzyć spójność całego projektu.

Kształty i gama kolorystyczna są bardzo bogate, co daje możliwości nieograniczonego zastosowania i stworzenia wnętrz z bardzo ciekawymi i charakterystycznymi akcentami.