Beata Walczak 693-444-455

Umysł nie zna granic. Czysta kreatywność zawsze jest doceniana, ponieważ fantazja jest nieokiełznana i nie można jej zmusić do powtarzalności.

Tu dajemy nieograniczone możliwości.

Orac to belgijska firma założona w 1970 roku. Celem firmy było stworzenie produktów, które zastąpią zazwyczaj stosowane w przemyśle meblowym materiały takie jak drewno. Kilka lat od powstania firmy, została utworzona marka Orac Decor, która oferowała wysokiej jakości syntetyczne elementy sztukaterii: listwy przysufitowe czy rozety. Firma Orac cały czas unowocześnia swoje produkty, wprowadza na rynek nowe profile i rozwiązania.

Orac to firma rodzinna, zarządzana już przez drugie pokolenie. Firma znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości, ciekawego designu, który jest efektem współpracy ze znanymi projektantami oraz dbałości o środowisko.

Produkty dekoracyjne firmy Orac zapewniają swobodę projektowania i wyrażania siebie. Zadziwiają również symetrią oraz proporcjami. Te dekoracje potrafią tchnąć we wnętrza całkiem nowy design bez żadnych ograniczeń. Czyste linie, efektowne wykończenia i elementy dekoracyjne, które opowiadają Twoją historię: tu wszystko zależy od Ciebie.

Rozwiązania dopasowane do każdego budżetu, a w detalach architektonicznych o dużej wartości estetycznej. Bycie nowoczesnym nie oznacza bycia całkowicie widocznym i sterylnym. Innowacyjne dekoracje Orac Decor pozwalają włożyć trochę swojej osobowości do wnętrza. Gzymsy lub profile oświetleniowe, listwy przypodłogowe lub panele ścienne: złamcie granice abyście mogli zaprojektować swoją przestrzeń w dowolny sposób. Wszystko jest możliwe.

Ściany nie są tworzone by być nudne. Ściany mają moc. Mogą być niewidoczne, ale mogą być czymś więcej. Ściany mogą łączyć pokoje i dzielić je. Potrafią określić nastrój danej przestrzeni, czy to ma być spokój, wielkość, przytulność, czy uroczystość.

Ściany są jednym z najważniejszych elementów wnętrza. Orac Decor opiera się na 50-letniej historii, innowacjach i jakości, aby ożywić stare dziedzictwo i stworzyć ściany przyszłości.

Sztukateria – czy warto???

Naszym zdaniem – TAK, TAK, TAK!!!

Pełną gamę produktów poznasz na: http://oracdecor.pl/