Beata Walczak 693-444-455

Projekt łazienki ma dla nas dwojakie znaczenie. Po pierwsze, funkcje oczywiste ze względu na rodzaj pomieszczenia … ale, to chyba każdy wie?, a po drugie skupiamy się na tym, aby ta część domu czy mieszkania wywoływała pozytywne emocje. Każdy rano potrzebuje dobrej energii, aby nastawienie danego dnia było pozytywne do realizacji zadań, które zaplanowaliśmy/które nas czekają.

Wstając rano, zazwyczaj pierwsze kroki kierujemy do łazienki i tam spędzamy dobrych kilka lub kilkanaście minut.

Wykonujemy nasze projekty łazienek, właśnie z myślą o tych pierwszych minutach dnia codziennego, aby już w tym czasie, nasi Klienci mogli nastawić się na pozytywne funkcjonowanie w ciągu długiego dnia.

Z naszego doświadczenia wynika, iż właśnie podczas planowania urządzenia łazienek, przeprowadzamy z inwestorami najdłuższe rozmowy, co skutkuje idealnym dostosowaniem tej przestrzeni do ich potrzeb. Skupiamy się na estetyce, ale również na najmniejszych detalach – gdzie powiesić ręcznik, umiejscowić kosz na brudną bieliznę, stworzyć odpowiednią ilość miejsca do przechowywania, czy wygodnie wykąpać maluszka.


Łazienka powinna być piękna, ale przy swoim pięknie powinna być bardzo funkcjonalna. Często trzeba wygospodarować tam miejsce na wiadro, mop czy środki czystości, jednocześnie zachowując funkcje i biorąc pod uwagę uwarunkowania przyłączy.

W naszych projektach udaje nam się połączyć różnorodne wymagania i warunki techniczne, zapewne dlatego, iż słuchamy potrzeb naszych Klientów oraz posiadamy bardzo dużą wiedzę praktyczną popartą wieloletnim doświadczeniem.

    Przedstawiamy Wam projekty z kilku ostatnich miesięcy, które były bardzo dokładnie omówione z inwestorami i zaprojektowane wg ich potrzeb z zachowaniem estetyki i funkcjonalności.

    Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, chcąc sprawić, aby zaprojektowane przez nas wnętrza, nastrajały pozytywnie i były miejscem w którym wszyscy mieszkańcy domu czują się wyjątkowo.